maandag, 31 augustus 2015 02:00

Schilderen met zuivel?!

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De welpen worden creatief op een hele andere manier dan ze gewend zijn!

Beschrijving van de activiteit

Baloe is een beer die houdt van snoepen en lekkerigheid. Maar zo af en toe houdt hij er ook van om een mooi kunstwerk te maken. Vandaag kiest hij ervoor om dit te combineren. Baloe heeft stukken kaas gevonden en allerlei kleuren (smaken) melk, welke hij wil gebruiken voor een mooi schilderij, en hij daagt de welpen uit om met dezelfde materialen hetzelfde te doen!

De welpen schilderen een figuur door met kaas een spoor achter te laten, en kleuren deze in met allerlei smaken melk/drinkyoghurt/andere zuivelsoorten. Doordat de lijntjes met kaas gemaakt zijn, zou de kleur niet uit moeten gaan lopen!

Voorbereidingstijd

Enige voorbereidingstijd is het regelen (kopen) van de materialen!

Benodigd materiaal

  • Schildersdoek per welp/nest.
  • Kaas (veel, gesneden in lange repen van 0,5x0,5cm (ongeveer).
  • Vloeibare zuivel (drinkyoghurt, chocolademelk, melk e.d.).

Tips

  • Let op dat er niet teveel geknoeid wordt met de zuivelproducten, dit kan nare vlekken opleveren!
Lees 1882 keer Laatst aangepast op maandag, 07 december 2020 10:22
Log in om reacties te plaatsen