zaterdag, 21 september 2019 14:21

Zoek de haring

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Een verstopte haring zoeken.

Beschrijving van de activiteit

De leiding verstopt een herkenbare haring. De kinderen zitten in een andere zaal zodat die dit niet zien. Als de haring verstopt is, kunnen de kinderen zoeken. Als iemand de haring gevonden heeft, kan dit het aan de verstopper vertellen (fluisterend) en als het goed is kan het kind op de bank zitten tot alle kinderen de haring gevonden hebben.

De eerste die de haring gevonden heeft, mag de volgende ronde de haring verstoppen.

Benodigd materiaal

Tent haring

Tips

Afhankelijk van de leeftijdsgroep, kan de haring worden onderscheiden van andere zelfde ogende haringen. Bijvoorbeeld door een blauwe stip er op schilderen. Dan verschillende verstoppen. De bedoeling is dan dat ze de onderscheiden haring vinden en niet de andere.

Lees 1176 keer Laatst aangepast op woensdag, 25 september 2019 16:45
Log in om reacties te plaatsen