vrijdag, 16 augustus 2019 19:45

Power Up Your Game

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Geef je opkomsten een upgrade! Door het spel Power Up Your Game te spelen krijg je inzicht in hoe jouw stam / afdeling ervoor staat en wat je nog kunt verbeteren. 

Beschrijving van de activiteit

Download en print de kaartjes van het spel Power Up Your Game voor jouw speltak. Misschien heeft jouw praktijkbegeleider het spelbord, of kun je het spelbord lenen van een buur-groep of je regio. Maar je kunt het spel ook prima zonder bord spelen.

Maak per thema een stapel. De thema's zijn: 

  • accomodatie & materiaal
  • spel
  • ouders en vrienden
  • team & groep

Leg naast de stapels met vragen de 3 beoordelingskaarten.

Pak omstebeurt een kaartje van een van de stapels. Lees hardop voor wat er op het kaartje staat en kies er vervolgens een beoordelingskaart bij (groene, oranje of rode smiley). Licht kort toe waarom jij voor deze beoordelingskaart gekozen hebt en bedenk samen (indien van toepassing) hoe jullie dit aspect zouden kunnen verbeteren.

Benodigd materiaal

Kaartjes Power Up Your Game

Veiligheid

  • Luister naar elkaar en brand elkaar niet af.

Tips

  • Het is leuk als je het spelbord kunt gebruiken, maar niet per se nodig. Bij het spelbord zitten algemene vragen, de vragen voor roverscouts en explorers zijn speciaal op deze doelgroepen afgestemd. Let dus goed op of je de goede kaartenset hebt!
  • Ben je met meer dan 6-8 personen, splits dan de groep in 2-en.
Lees 1976 keer Laatst aangepast op zaterdag, 17 augustus 2019 10:11

2 reacties

Log in om reacties te plaatsen