maandag, 19 november 2018 16:00

Shadow Painting

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Creatieve technieken leren met verf.

Beschrijving van de activiteit

De scouts gaan samen met elkaar aan de gang met shadowpainting. Shadowpainting is een hele leuke en simpele manier van verven, met hele mooie effecten. Teken met een shadow liner de buitenlijnen op het vel papier. Kleur de vakken in met de gewenste verf. Door meer of minder water te gebruiken krijg je effecten in licht en donker. Met zout trekt het water uit de verf waardoor je een marmer effect krijgt. Als de verf droog is kun je de liner weghalen.

Voor informatie kijk op: shadow paiting techniek

Benodigd materiaal

  • Shadow painting papier (of aquarel papier)
  • Shadow liner (of kaarsvet (warm)
  • Speciale verf of ecline
  • Water
  • Penselen

Tips

Pas op voor verf in de kleren.

Lees 2953 keer Laatst aangepast op zaterdag, 21 maart 2020 16:20
Log in om reacties te plaatsen