zondag, 08 april 2018 14:43

Wie staat er op deze foto?

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Het doel is om een gezellig programma te hebben en te experimenten met het bewerken van foto's. 

Beschrijving van de activiteit

Iedereen neemt voor de opkomst een aantal foto's van zichzelf op papier mee. Aan het begin van de opkomst worden er ook foto's gemaakt met een digitale camera of telefoon van elke persoon in de groep. Hierna gaat iedereen op zijn eigen manier aan de slag met het bewerken van foto's. Dit kan met de foto's op papier en stiften, of met de digitale foto's en een laptop met een programma zoals Photoshop of Paint. Wees creatief met het bewerken van de foto's! Voorbeelden:

  • Draai een mond/neus/oog om
  • Teken een snor of een ander kapsel
  • Laat iemand ouder lijken 
  • Probeer een lid uit je groep op een ander lid te laten lijken, of vermeng twee foto's
  • etc.

Als iedereen klaar is met bewerken, komt het quizmoment. Laat je creaties zien aan de rest van de groep en zij krijgen vervolgens de opdracht om de persoon op de foto te raden. Wie weet er het meeste mensen om de tuin te leiden?

Benodigd materiaal

  • Foto's op papier van ieder lid
  • Digitale camera/telefoon
  • Laptops met programma's zoals Photoshop of Paint
Lees 2414 keer Laatst aangepast op donderdag, 12 april 2018 10:55
Log in om reacties te plaatsen