zondag, 19 november 2017 13:56

Paralympisch Bingo Pubquiz

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Organiseer een Bingo pubquiz voor de roverscouts waarbij voor elke correcte vraag een voorwerp gevonden moet worden.

Beschrijving van de activiteit

Deze activiteit word in teams gespeeld, waarvan elk groepslid een handicap toegewezen krijgt. (geblinddoekt zijn, oordopjes in (doof), armen niet gebruiken, niet praten, Tunnelvisie (bril van kokertjes), enkels aan elkaar vast gemaakt)

De organisatie heeft een bingo-set met bijbehorende vragen en voorwerpen voorbereid, en voor elk nummer dat getrokken word en op de kaart van het groepje staat, moet een groepslid dit bijbehorende voorwerp in en rond het clubgebouw verzamelen. Per groepje moet steeds een ander lid het voorwerp ophalen. (bijvoorbeeld, met de klok mee)

Om te winnen moet het groepje de correcte antwoorden op de vragen hebben, en zoveel mogelijk bijbehorende voorwerpen hebben verzameld. De vragen zijn afgestemd op de Paralympische spelen die het moment bezig zijn.

Benodigd materiaal

  • Bingo set
  • Lijst met bingonummers – vragen – voorwerpen (en antwoorden)
  • Blinddoeken
  • Oordopjes of koptelefoons
  • Koord
  • Tunnelvisiebrilletjes ( twee wc rolletjes aan elkaar en als bril opzetten)

Veiligheid

Zorg dat er geen materiaal in de weg ligt waar over gestruikeld kan worden en markeer waar opstapjes, afstapjes en trappen zitten.

Tips

Inspiratie voor vragen:
http://www.womenshealthmag.nl/Blog/Paralympische-spelen-10-dingen-die-je-nog-niet-wist

Lees 2195 keer Laatst aangepast op donderdag, 01 maart 2018 09:52
Log in om reacties te plaatsen