zondag, 19 november 2017 11:17

Jungle Comics

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De Welpen een eigen Stripkarakter tot leven laten komen.

Beschrijving van de activiteit

Iedere welp bedenkt een eigen "stripfiguur". Deze speelt later een rol in hun eigen bedachte strip of theater verhaal.

Als alle welpen hun eigen figuur hebben getekend en daar een achtergrond verhaal (of idee) bij hebben gaan zij met hun nest een verhaal bedenken waarbij alle karakters aan deelnemen. Dit verhaal kunnen zij voordragen of met z'n alle uitwerken als grote Strip.

Benodigd materiaal

  • Teken / schrijf materiaal.
  • Evt. materiaal voor een voorstelling.

Tips

  1. Geef de Welpen een voorzetje: waar moet het stripfiguur aan voldoen? In welke omgeving leeft het figuur? Je figuur kan een combinatie zijn van 2 dingen: Je lievelingskleur / eten / dier / sporVoorbeeld: Blauwe gehaktbal / Hockey Hert / Reggie Regenboog
  2. Zet een aantal emmers neer. Laat daar de Welpen briefjes met woorden in doen. Wanneer de emmers "vol" zijn, kunnen zij 1 voor 1 uit de emmers een briefje pakken waarmee zij een stripfiguur op baseren.
  3. Je kunt ook er een 'echte'strip van maken door met een fototoestel elk beeld vast te leggen. Met pc en printer kun je ze terplekke uitprinten en anders laten afdrukken als gewone foto's en er de volgende opkomst een strip van latren maken
Lees 2202 keer Laatst aangepast op dinsdag, 09 januari 2018 15:21
Log in om reacties te plaatsen