maandag, 31 augustus 2015 02:00

Hathi's olifantentikkertje

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Speel Hathi's favoriete spel als kort spel voor tussendoor.

Beschrijving van de activiteit

Alle olifanten lopen normaal gesproken keurig in het gelid achter Hathi aan. Soms willen ze wel eens anders en stampen ze dwars door de jungle. Als Hathi in een goede bui is, mogen ze zelfs ook wel eens lekker achter elkaar aan hollen en dan is het spelen van tikkertje favoriet. Mowgli en Shanti willen ook mee spelen. Dat mag best, maar wanneer je getikt wordt moet je wel een slurf maken met je armen, want olifanten tikken met hun slurf. Voor de olifanten is er nu wel een extra uitdaging bij gekomen. Ze moeten oppassen dat ze Mowgli en Shanti niet onder de voet lopen.

De tikker houdt met één hand zijn neus vast. De andere arm wordt door de lus van die arm gestoken en fungeert als slurf. De welp die getikt is wordt olifant, maakt op dezelfde manier een slurf en probeert zo een volgende te tikken.

Benodigd materiaal

  • Geen materiaal benodigd.
Lees 2954 keer Laatst aangepast op zaterdag, 03 oktober 2020 14:44
Log in om reacties te plaatsen