vrijdag, 18 november 2016 15:41

Voorwerpen Slang

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Met je groepje als eerst de overkant bereiken door snel mogelijk voorwerpen te pakken en neer te leggen.

Beschrijving van de activiteit

Je begint met het uitzetten van een speelveld. Dat is afhankelijk van de grootte van de voorwerpen die je voorhanden hebt. Met grote voorwerpen kun je het speld groter maken dan met kleine voorwerpen.

Vervolgens ga je groepjes maken. De grootte is afhankelijk van de hoeveelheid kinderen in jouw speltak. Ieder groepje begint met een voorwerp, bijvoorbeeld een theedoek. Het volgende voorwerp moet beginnen met de letter 'k' dus bijvoorbeeld ketel en dan het volgende voorwerp begint met de letter 'L' enzovoorts. Het groepje dat als eerste een voorwerpenslang naar de overkant van het speelveld heeft gemaakt, heeft gewonnen.

Voorbereidingstijd

De voorbereidingstijd is minimaal, want alleen het speelveld met de verschillende voorwerpen moet uitgezet worden.

Benodigd materiaal

  • Iets om speelveld mee uit te zetten
  • Veel verschillende voorwerpen
Lees 2155 keer Laatst aangepast op woensdag, 31 oktober 2018 14:07
Log in om reacties te plaatsen