maandag, 31 augustus 2015 02:00

Water, spons en vuur tikkertje

Beoordeel dit item
(5 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Kinderen leren spelenderwijs de invloed die de elementen op elkaar hebben. Natuurlijk is het ook gewoon een heerlijk ren-tikspel.

Beschrijving van de activiteit

Voor bevers: Stuiter loopt door Hotsjietonia. Rozemarijn maakt de ramen van haar huis schoon. Ze stopt een spons in een emmer water. De spons 'drinkt' het water op; de emmer wordt steeds leger. Bas Bos dooft het vuur van zijn houtkorf met een emmer water. Wat zou er in het vuur zijn verbrand?

Verdeel de groep in drieen. Geef elke groep een naam. Vuur, water of spons. Vuur gaat proberen de spons te tikken. Spons gaat proberen het water te tikken en water gaat proberen het vuur te tikken. Gegarandeerde chaos!

Benodigd materiaal

  •  Geen materiaal nodig.

Tips

  • Deze activiteit is opgenomen in de Stanley Stekker badge voor bevers.
Lees 7000 keer Laatst aangepast op maandag, 07 september 2020 22:28
Meer in deze categorie: « Slingertikkertje Identiteitsloos »
Log in om reacties te plaatsen