woensdag, 22 februari 2023 15:19

Dieren fotografie

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Dieren zijn een dankbaar onderwerp voor fotografie. Ze leveren de leukste plaatjes op. Als je foto’s wilt gaan maken, ben je oplettender, je kijkt anders en merkt dingen op waar je anders aan voorbij loopt.

Beschrijving van de activiteit

Dieren zijn een dankbaar onderwerp voor fotografie. Ze leveren de leukste plaatjes op. Als je foto’s wilt gaan maken, ben je oplettender, je kijkt anders en merkt dingen op waar je anders aan voorbij loopt.

Verdeel de jeugdleden in groepjes. Elk groepje heeft een fotocamera of smartphone. Geef hen de opdracht om op zoek te gaan naar dieren in de omgeving om deze te fotograferen.

Zorg dat elk kind een keer aan de beurt komt om een foto te nemen. De opdracht is om de dieren zo fotogeniek mogelijk op de foto te zetten, als echte fotomodellen.

Het mogen mooie, grappige, ontroerende, schattige of bijzondere foto’s zijn, geef elke foto een leuke titel. Maak een fototentoonstelling van de allermooiste of leukste foto’s, met dieren in de hoofdrol.

Benodigd materiaal

Fototoestel of smartfone

Veiligheid

.

Tips

.

Aanvullende informatie

Lees 501 keer Laatst aangepast op woensdag, 22 februari 2023 15:34
Log in om reacties te plaatsen