donderdag, 17 november 2022 13:32

Papier kunst

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Doel

Papierkunst maken

Beschrijving van de activiteit

Met een schaar ter grootte van een nagelschaartje knipt knipselkunstenaar Elisabeth Beutler uiterst geconcentreerd kleine vormen uit papier. Het resultaat is een kunstwerk waar geen pen of verf aan te pas gekomen is. Zwitserse knipselkunst ontstond in de achttiende eeuw in de bergen van de regio Bern. De knipselkunstwerken legden de verhalen van de Zwitsers vast. Of het nou ging om een slechte oogst of de bruiloft van een zoon of dochter, alle belangrijke gebeurtenissen werden vastgelegd in papier. Inmiddels is het knippen van typisch Zwitserse settings uit papier een traditie en geliefde ontspanningsoefening geworden.  

Kunnen de scouts ook een verhaal vastleggen in met een schaar en papier werkt het voor de scouts ook als ontspanning of wordt het een en al frustratie   

Benodigd materiaal

Papier ,schaar 

Tips

  • Maak er een museum van 
  • Gebruik verschillende scharen   
  • Het kan frustratie op wekken bij de scouts   
  • Als het niks is probeer een van de ander ambachten uit   
  • Link naar foto   

Aanvullende informatie

Lees 763 keer Laatst aangepast op vrijdag, 18 november 2022 19:18
Log in om reacties te plaatsen