woensdag, 25 maart 2020 10:56

Raad waar hij staat online speurtocht #ikscoutthuis

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Door middel van cryptische omschrijvingen moeten de deelnemers de locatie raden.

Beschrijving van de activiteit

Door middel van cryptische omschrijvingen moeten de jeugdleden de locatie raden. Dit begint met een cryptische omschrijving van de plaatsnaam. Hierna krijgen de jeugdleden eventueel een cryptische omschrijvingen van een specifieke plek in die plaats. Bijvoorbeeld een monument of een andere landmark. Als de jeugdleden de plek geraden hebben delen ze de locatie in google maps. De 1e die het goed heeft geraden krijgt 3 punten, de 2e 2 punten en de derde 1. op deze manier krijg je aan het einde van het spel een winnaar.

Benodigd materiaal

Cryptische omschrijvingen van plaatsnamen.

Tips

De omschrijvingen kunnen natuurlijk simpeler, maar dan kun je ook specifieker op een plek in zoemen. Bijvoorbeeld stad onderwater vernoemd naar een binnenwater (is Almere) groene kerk (kathedralen bos)

Lees 1048 keer Laatst aangepast op maandag, 27 april 2020 11:32
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteitengebied

Sport & SpelUitdagende Scoutingtechnieken

Duur

1 - 2 uur

Groepsgrootte

Individueel1-8 personen8-15 personen15 of meer

Leeftijdsgroep

11-15 scouts15-18 explorers18-21 roverscouts

Locatie

BinnenOnline

Voorbereidingstijd

5-15 min