woensdag, 20 november 2019 12:29

Hurley Burley

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Het een leuke variant op verschillende balspelen en het doel is om lekker bezig te gaan en te denken aan mogelijkheden met balspelen.

Beschrijving van de activiteit

Introductie welpen:

Mowgli en Shant zitten bij de Khaali Jagah-vlakte een beetje verveeld voor zich uit te kijken. In eens komt bagheera enthousiast met een bal aanlopen. Hij wil hurley burley spelen, Hij legt aan mowgli en shante uit hoe dat moet.

Speluitleg:

Speelveld, met doel aan elk uiteinde, is verdeeld in gelijke delen. Spelers vormen twee teams, even nummers. Doel van het spel is het doel van de bal door de tegenstander te bereiken. Spelers mogen tegen de bal trappen, maar moeten overspelen als ze worden aangeraakt bij het vasthouden van de bal.

Benodigd materiaal

Speelveld en een bal

Veiligheid

Zorg voor een duidelijk veld van eerlijk formaat en duidelijke regels zodat het geen rugby wordt

Lees 2176 keer Laatst aangepast op woensdag, 20 november 2019 14:33
Log in om reacties te plaatsen