maandag, 31 augustus 2015 02:00

Oefening met coördinaten

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Spelenderwijs oefenen met het bepalen van coördinaten m.b.v. de kaarthoekmeter.

Beschrijving van de activiteit

In de bijlage vind je een coördinatengrid met twee opdrachten: Bij de eerste moet de scout van een viertal punten op het grid het coördinaat bepalen. Bij de tweede kan de scout door het intekenen en verbinden van coördinaten een tekening maken.

Benodigd materiaal

Tips

  • Er is bewust voor gekozen om de lijnen op de x- en de y-as dezelfde nummers te geven. Dit zorgt ervoor dat de scouts extra goed na moeten denken op welke volgorde de coördinaten moeten worden bepaald (huisje in, trapje op).
Lees 4195 keer Laatst aangepast op maandag, 07 december 2020 10:58
Log in om reacties te plaatsen