maandag, 31 augustus 2015 02:00

Maak een monument voor Hotsjietonia

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Kinderen leren wat een monument is.

Beschrijving van de activiteit

Keet Kleur houdt wel van een leuke decoratie voor Hotsjietonia. Alleen, als ze rondloopt door het dorp, mist er iets. Opeens weet Keet al wat er mist: een mooi standbeeld! Of eigenlijk, heel veel standbeelden! Wat is er nou mooier dan een heleboel standbeelden, gemaakt door de bevers? De bevers gaan een monument maken over iets wat ze leuk/mooi vinden. Ze krijgen hiervoor een stuk klei wat ze zelf een mooie vorm mogen geven. En omdat klei niet echt een mooie kleur heeft, mag het volgende week, samen met Keet, geschilderd worden!

Voorbereidingstijd

De tijd die je nodig hebt om de benodigde materialen te verzamelen.

Benodigd materiaal

  • Klei.
  • Verf.
Lees 1548 keer Laatst aangepast op zaterdag, 27 maart 2021 16:53
Meer in deze categorie: « Sorteren Monumenten in de buurt »
Log in om reacties te plaatsen