maandag, 31 augustus 2015 02:00

Olympische spelen 2012: Games Go Global badge

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Door de badge-activiteiten te doen, maken scouts kennis met de opwinding van de Olympische Spelen, leren ze de fysieke, spirituele en culturele aspecten van de Spelen begrijpen en leren ze over het gastland van 2012, Groot-Brittannië.

Beschrijving van de activiteit

De Games Go Global badge is een nieuwe sportgeoriënteerde WAGGGS badge, beschikbaar in Goud, Zilver en Brons. De activiteiten kunnen worden aangepast aan elke leeftijd. Het Games Go Global activiteitenpakket is gratis te downloaden en de Games Go Global badges kun je kopen in de WAGGGS online shop. Meer informatie vind je op de website van de WAGGGS.

Voorbereidingstijd

Zie het activiteitenpakket.

Benodigd materiaal

Zie het activiteitenpakket.

Lees 2406 keer Laatst aangepast op dinsdag, 01 december 2020 21:58
Log in om reacties te plaatsen