maandag, 31 augustus 2015 02:00

Wie is het?

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Raden wie of wat iemand is.

Beschrijving van de activiteit

Als leiding bedenk je vooraf een heleboel bekende Nederlanders, karakters uit televisieseries of kinderprogramma's, etc. Hierbij wel rekeninghoudend met dat het in de categorie van de welpen moet zijn en zij alle personen, karakters, etc. moeten kennen. Deze worden allemaal op aparte briefjes geschreven. Vervolgens maak je allemaal groepjes zodat iedereen tegelijk kan spelen. Een van de welpen krijgt van de leiding een briefje te zien en de andere welpen uit het groepje mogen door vragen te stellen raden wie hij/zij is. De welp die iemand is mag alleen maar met ja of nee antwoorden.

Benodigd materiaal

  • Pen en papier.
Lees 1885 keer Laatst aangepast op maandag, 07 september 2020 22:51
Log in om reacties te plaatsen