donderdag, 04 februari 2016 11:06

blaasvoetbaltafel maken

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Het maken van een blaasvoetbal spel om er vervolgens samen mee te spelen.

Beschrijving van de activiteit

Stanley Stekker heeft het druk. Hij is bezig met een groot stuk hardboard en kleine latjes. En er staat groene verf klaar. Ja hoor, hij verft de plaat groen. Wat moet dat worden? Als de verf droog is, zet hij een stip in het midden en zet hij lijntjes op het groene vlak. He, het lijkt zo wel een voetbalveld. Ja hoor, hij zet er ook doelen op. Hij legt er een pingpongballetje en rietjes bij. Stuiter is helemaal enthousiat. Met dit spel kan je blaasvoetbal spelen!

Neem een plaat van hardboard. die net zo groot is als een tafel die je kunt gebruiken. Timmer aan de zijkant latjes rondom, of gebruik karton en plak een randje rondom. Verf de plaat groen. Maak belijning als een voetbalveld met een stip in het midden. Maak twee, of meerdere, goals. Bijvoorbeeld van kartonnen thee -doosjes en plak die vast. Nu met rietjes de pingpongbal in de goal proberen te blazen.

Benodigd materiaal

  • Plaat hout
  • Latjes of karton
  • Verf groen en wit
  • Rietjes
  • Pingpongballen
  • Hamer of lijm
  • Evt. spijkers

Veiligheid

Voor bevers is het timmeren misschien moeilijk. Samen met leiding of leiding maakt het al voor de tijd.

Tips

Meerdere goals maken dan kunnen er bijvoorbeeld vier tegelijk spelen. Dus elke kant een goal.

Lees 2944 keer Laatst aangepast op donderdag, 12 december 2019 16:15
Log in om reacties te plaatsen