maandag, 31 augustus 2015 02:00

De confrontatie

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

In gesprek raken met mensen uit de buurt en positiviteit verspreiden.

Beschrijving van de activiteit

De explorers maken een kast (een soort pasfotohokje) waarin iemand kan plaatsnemen. Daarin staat een spiegel met daarop de tekst: 'De leukste persoon van Nederland'. De kast kan worden afgesloten met een gordijn.

Op straat vragen ze mensen of ze hen mogen uitnodigen voor een beetje vrolijkheid. Ze nodigen de mensen uit plaats te nemen in de kast. Na afloop kan je met deze mensen een leuk gesprek voeren over positief naar jezelf kijken. Explorers delen daarna aan de kijkers kaartjes uit met een positieve boodschap.

Voorbereidingstijd

Trek zo'n twee uur uit om de kast te maken en de kaartjes. Dit kan ook een activiteit zijn die je de week ervoor tijdens de opkomst doet.

Benodigd materiaal

  • Kast.
  • Spiegel.
  • Kaartjes met positieve teksten.
Lees 1786 keer Laatst aangepast op maandag, 07 september 2020 20:13
Log in om reacties te plaatsen