woensdag, 17 april 2024 17:43

Mor schildert met alternatieve kwasten

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Ontdekken hoe het is om te schilderen met vervangende voorwerpen als kwasten.

Beschrijving van de activiteit

Mor houdt erg van mooie kleuren. Hij is bij de Talaab poel en wil graag een mooi schilderij maken. Hij heeft alleen geen kwasten Mowgli en Shanti aanlopen als ze hem horen mopperen. Shanti begint hard te lachen. Mor heeft namelijk de veren van zijn staart per ongeluk in de verf gezeten en laat daardoor op de grond een mooi schilderij achter.

Mor vraagt aan de welpen of zij andere materialen weten waar ook mee te verven is. Na het opschrijven van verschillende suggesties gaat mor samen met de welpen opzoek naar deze voowerpen en proberen ze het samen uit

Benodigd materiaal

  • Verf
  • Papier
  • Alternative kwasten zoals: dennenappels, veren, tandenborstels, takken, bladeren enz.

Veiligheid

Uitwasbare verf kan handig zijn.

Tips

Wees creatief in denken qua alternatieven en laat de welpen vooral mee brainstormen.

Aanvullende informatie

Lees 140 keer Laatst aangepast op zondag, 09 juni 2024 11:52
Log in om reacties te plaatsen