zondag, 13 november 2022 15:00

Tekenen met cirkels

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Op papier creatief bezig zijn met cirkels

Beschrijving van de activiteit

Keet Kleur heeft haar lege jampotje afgewassen. Ze wil het glas naar de glasbak brengen en de deksel naar de plastic bak. Er staan nog meer potjes met deksels die weggebracht kunnen worden. Dan komt Stuiter binnen. Keet krijgt een idee. ‘Stuiter, we gaan tekeningen maken met cirkels’.

Op tafel liggen diverse formaten deksels. De bevers gaan er een tekening mee maken. Door het deksel op het papier te leggen en om te trekken tekenen ze cirkels. De cirkels kunnen op verschillende manieren op papier gezet worden: naast elkaar, binnen of buiten elkaar, gedeeltelijk in elkaar. Laat de bevers lekker experimenteren. 

Als de tekening gemaakt is, kunnen de bevers de tekening gaan kleuren of verven.

Benodigd materiaal

  • allerlei formaten deksels
  • tekenpapier
  • potloden, gummen
  • kleurpotloden
  • verf, kwasten en water

Veiligheid

De deksels hebben geen scherpe randjes.

Tips

Doe als leiding mee. Het is voor jezelf leuk. En de bevers krijgen een idee als ze zien wat jij doet.

Deze activiteit kan je ook met welpen doen. Dan kan je ook passers gebruiken.

Zoek eens voor inspiratie op bijvoorbeeld pinterest.

Aanvullende informatie

Lees 347 keer Laatst aangepast op dinsdag, 07 maart 2023 11:06
Log in om reacties te plaatsen