maandag, 07 maart 2022 13:08

Dagboek van een vluchteling

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Soms maken mensen een dagboek in tijden van oorlog en vrede

Beschrijving van de activiteit

Hoe zou jouw dagboek er uit zien ? we gaan een dag boek maken om ons in te leven in andere mensen . wat voor soort dagboeken zijn er ? je hebt het dag boek van Anne frank en Tea-Bag en Sand Bag dit zijn bekende en on bekende personen die een bag boek hebben of hun verhaal is door verteld door een ander persoon. Hoe zou jouw verhaal zijn in de tijd van oorlog of van vrede of staat van paraatheid .weten jullie er nog meer ? we gaan ze allemaal op schrijven en deze in een pan stoppen .nu mogen jullie er een uit trekken per scout een .en het op papier zeten

Benodigd materiaal

Pen en papier

Tips

  • Laat jeugdleden het mee nemen naar huis en er thuis in alle rust aan verder werken
  • Laat onderling de verhalen lezen of lees een stukje voor in de groep

Voorbeelden

 

Ben je enthousiast over dit thema en/of wil je er meer over weten? Kijk dan op vrijheid.scouting.nl

Daar vind je onder andere het verhalenproject met verschillende persoonlijke verhalen van scouts die in de oorlog actief waren. Klik op het kaartje om te zien welke verhalen zich bij jou in de buurt hebben afgespeeld.

Aanvullende informatie

Lees 987 keer Laatst aangepast op donderdag, 25 april 2024 18:15
Log in om reacties te plaatsen