maandag, 01 februari 2021 11:57

Het wachtwoord van Professor Plof

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Door middel van drie puzzels gaan de bevers samen met Stanley het wachtwoord van Plof kraken.

Beschrijving van de activiteit

Beste bevers,

Daarnet belde Professor Plof in paniek aan. Hij vertelde dat hij het wachtwoord van zijn computer is vergeten. Met een aantal puzzels kunnen we het wachtwoord weer terug vinden. Willen jullie mij helpen het wachtwoord te kraken?

Groet, Stanley Stekker

Door middel van drie puzzels gaan de bevers samen met Stanley het wachtwoord van Plof kraken. De puzzels zijn op twee niveau's; goede lezers (niveau groep 4 en hoger) en nog niet zulke goede lezers (lager dan groep 4).

Benodigd materiaal

Lees 1009 keer Laatst aangepast op woensdag, 10 februari 2021 11:31
Log in om reacties te plaatsen