vrijdag, 25 december 2020 12:35

Life hacks: werken die echt?

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Het uitproberen van life hack's.

Beschrijving van de activiteit

Je zit thuis of bent op kamp, de wc-rol hangt verkeerd om of je wilt pasta koken zonder dat je (te veel) overhoudt. Kortom: het leven is op dit moment al moeilijk genoeg. Begrijpen we, en daarom vonden wij het tijd voor een lijstje lifehacks. Want als het makkelijker kan, waarom zou je dan moeilijk doen. Maar ja... Werken die lifehacks wel echt of hou je alsnog te veel pasta over na het eten.

Brainstorm samen, online of offline welke lifehacks er zijn en welke jullie in de praktijk getest willen hebben.

Ter inspiratie kun je bijvoorbeeld even op internet zoeken of dit filmpje bekijken.

Kies 1 of meerdere lifehakes uit en film je bevindingen. Deel deze bevindingen met elkaar.

Benodigd materiaal

  • Materialen voor je lifehack
  • Filmmaterialen
  • Sociale media kanalen om de bevindingen op te delen

Tips

Stuur het uitzoeken van de lifehacks in de praktische richting, die ook gebruikt kunnen worden. wist je bijvoorbeeld dat het 'gat' in de spaghetti lepel het formaat heeft van 1 portie spaghetti waardoor je nooit meer te veel spaghetti kookt.

Lees 2527 keer Laatst aangepast op woensdag, 30 december 2020 20:08
Log in om reacties te plaatsen