zondag, 04 oktober 2020 14:29

Draken tikken bij de Chinese muur

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Tik spel

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers

Sterre Stroom verteld dat ze in China is geweest. Daar is een hele bijzondere muur: een muur van een paar duizend kilometer lang en het ligt als een slingerende slang door het heuvelachtige landschap. De Chinezen vereren ook mythische wezens zoals draken. Deze wezens hebben geen vleugels maar kronkelend, net als de muur over de grond.

Thema introductie welpen

Ka ligt lekker in het zonnetje bij de ruïne Emaarate. Hij verteld dat in China mensen geloven in zijn verzonnen achterneef: de draak. Een mythisch wezen met schubben, een harige kop en heeft geen vleugels, in tegenstelling tot de draken die wij vaak kennen. Ka weet wel een erg leuk spel waarbij de draak centraal staat

Het spel

Eén tikker staat in het midden. De spelers staan aan één kant van het plein en lopen over.

Wanneer de tikker, een speler tikt, houdt die zijn arm tegen de muur en kan mee tikken. De volgende die getikt wordt, sluit aan, waardoor ze samen een Chinese draak worden.

De winnaar is diegene die als laatste overblijft.

Benodigd materiaal

smal plein met een muur aan 1 kant

Lees 1653 keer Laatst aangepast op zondag, 04 oktober 2020 15:15
Log in om reacties te plaatsen