maandag, 07 september 2020 15:34

De imker uit Marokko

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Goed proberen te luisteren.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers

Noa vertelt dat ze in Marokko is geweest. Hier leven hele grote bijen die verzorgd moeten worden door een imker. De imker had alle bijen een naam gegeven, en beweerde dat hij op basis van het gezoem precies wist wie wie was. Maar of het verhaal écht waar is, is nog maar de vraag... Geloof jij het?

Thema introductie welpen

Bagheera ligt bij de ruïne Emaarate. Hij heeft vanaf een hoge tak in Marokko een Imker geobserveerd.

Het spel

Eén speler wordt geblinddoekt. Hij is de imker. De andere spelers zijn bijen. Ze ‘vliegen’ zoemend en met gespreide vleugelarmen rond de imker.

Eén van de bijen ‘steekt’ de imker met zijn wijsvinger. Die moet proberen te raden, door naar het gezoem van de bijen te luisteren, welke bij hem gestoken heeft. Als hij kan raden wie het was, wordt deze persoon de nieuwe imker.

Als hij verkeerd raadt, worden alle bijen ‘killerbijen’ en beginnen ze de imker met hun wijsvingerangels te ‘steken’ tot hij zich overgeeft.

Benodigd materiaal

Blinddoek

Lees 1805 keer Laatst aangepast op zondag, 15 mei 2022 11:48
Log in om reacties te plaatsen