maandag, 31 augustus 2015 02:00

Scherpvaren met je kano’s (waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Soms zijn er houthakkers op de Nishaani plaats die daar met een kano zijn gekomen. Maar de rivier zit soms wel erg vol met stenen en andere hindernissen. Krokodillen zoals Jacala zijn erg goed in het manoeuvreren langs hindernissen. Lukt het jou ook om je kano langs die hindernissen te krijgen? Misschien heeft Jacala nog tips?

Beschrijving van de activiteit

Zet een parcours uit met boeitjes, zodat de kano’s er nog net door heen kunnen. Vervolgens mogen de welpen proberen door dit parcours te sturen, zonder buiten het parcours te raken. Daarbij mag één lid van het nest ook aanwijzingen geven vanaf de kant of een andere boot.

Voorbereidingstijd

Maximaal een half uurtjes aan het parcours uitzetten.

Benodigd materiaal

  • Kano's
  • Boeien
  • Zwemvesten
Lees 1499 keer Laatst aangepast op zondag, 24 maart 2019 16:13
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteitengebied

Uitdagende Scoutingtechnieken

Duur

15-30 min

Groepsgrootte

1-8 personen8-15 personen

Leeftijdsgroep

7-11 welpen

Locatie

Op en om het water

Voorbereidingstijd

15-30 min