donderdag, 18 juni 2020 20:28

Zelfwaterende pot voor kruiden

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Het maken van een zelf waterende pot voor kruiden.

Beschrijving van de activiteit

Verse kruiden door je pasta, curry of salade; het maakt van elk recept een feestje! In de supermarkt kun je allerlei verse kruidenplantjes kopen waar je thuis lang plezier van hebt... Mits je ze goed water geeft! Weet je niet hoeveel water je korianderplant nou precies nodig heeft? Of vergeet je in alle drukte je basilicumplant water te geven waardoor hij het niet lang uithoudt? Dan hebben wij een goede tip voor je: maak een zelfwaterende pot voor je kruiden!

De pot is makkelijk en op een verantwoorde manier te maken. Alle benodigdheden bestaan namelijk uit afvalmateriaal. Bekijk de video en volg het stappenplan. Zo geniet je binnenkort lekker lang van je verse kruiden!

Benodigd materiaal

  • De video voor de uitleg
  • PET-fles
  • Servetpapier, keukenrol of een stuk krant
  • Stuk touw
  • Kruidenplantje

Tips

Deze activiteit heeft betrekking op het duurzame ontwikkelingsdoel: Doel 12 Duurzame consumptie en productie.

Lees 964 keer Laatst aangepast op zondag, 21 juni 2020 09:17
Log in om reacties te plaatsen