zondag, 07 april 2019 15:47

Zweefvliegtuig bamboestieken

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Een vliegtuig bouwen en minimaal 10 meter laten vliegen.

Beschrijving van de activiteit

Met bamboestokken, elastiekjes en/of touwen, papiervellen (bijvoorbeeld van flapover) een zweefvliegtuig knutselen alla The Wright brothers. En deze minimaal 10 meter te laten vliegen vanaf een hoog object. Leuker is natuurlijk die 59 seconden te verbreken. Of sterk genoef dat hij (de lichtste) explorer of rverscout kan dragen. Daar is vast creatief wel iets op te bedenken!

Benodigd materiaal

  • Bamboestokken
  • Elastieken
  • Touwtjes
  • Papiervellen

Tips

Voor andere speltakken, zie zweefvliegtuig wie komt het verst.

Lees 2526 keer Laatst aangepast op zondag, 29 november 2020 16:18
Log in om reacties te plaatsen