donderdag, 18 augustus 2016 19:57

Vriendjes en vriendinnetjes uitnodigen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De bevers helpen mee met het maken van een poster voor vriendjes/vriendinnetjesdag.

Beschrijving van de activiteit

De leiding vraagt aan de bevers welke spelletjes en andere activiteiten zij leuk vinden. Waarschijnlijk weet je dat als leiding zelf ook wel, maar de bevers kunnen nog wel met verrassingen komen. Bovendien betrek je ze er zo meer bij. (Een groot aantal van) die spelletjes en activiteiten worden op een (kleine) poster gezet. Het liefst met tekeningen of foto’s erbij. Als er kinderen op de foto’s staan, moet je toestemming aan de ouders vragen. Op de poster wordt ook een uitnodiging gezet voor een vriendjes/vriendinnetjesdag. De bevers nemen deze (kleine) posters mee naar huis om aan hun  vriendjes en vriendinnetjes te geven.

Als je het groter aan wilt pakken, stuur je posters naar scholen in de buurt van jouw clubhuis en hang je hem op in winkels.

Benodigd materiaal

  • Papier
  • Stiften
  • Fototoestel

Tip

Laat belangstellenden zich van te voren aanmelden. Het is handig om bij de activiteiten van die dag rekening te kunnen houden met het aantal kinderen dat aangemeld is.

Lees 1940 keer Laatst aangepast op zaterdag, 07 september 2019 14:47
Log in om reacties te plaatsen