woensdag, 29 juni 2022 18:04

Portofoonspelletjes (Waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Bevers oefenen met communiceren met portofoons

Beschrijving van de activiteit

Inleiding voor de bevers

Stuiter ligt lekker in de hangmat te luieren op het dek. "En het reddingsvest meenemen" hoort Stuiter ineens Sterre roepen maar ze is nergens te zien. Waar zou dat vandaan komen??  "en zonnebrandcreme meenemen" roept Steven, maar hij is ook nergens te zien... Stuiter kijkt rond. [hoorden de bevers dat ook??] Dan ziet Stuiter een portofoon liggen. Ah ze zijn aan het inpakken om te gaan varen, zal ik ook iets doorgeven wat ze moeten inpakken? 

Het spel

Ik ga varen en ik neem mee:

Meerdere groepjes bevers zitten een stuk uit elkaar en spelen via de portofoon het spelletje 'ik ga varen en ik neem mee'. De eerste bever noemt iets wat hij/zij mee zou nemen, de tweede bever herhaalt dit en voegt er iets aan toe. Kunnen de bevers elkaar goed verstaan?

 

Verstoppertje:

Een leiding/tweetal bevers verstopt zich en beschrijft via de portofoon aan de andere bevers wat ze zien. Kunnen de andere bevers ze met deze aanwijzingen vinden?

Benodigd materiaal

Portofoons

Aanvullende informatie

Lees 1128 keer Laatst aangepast op zondag, 07 augustus 2022 14:22
Log in om reacties te plaatsen