zondag, 13 juni 2021 11:13

Handen schudden

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Schud zoveel mogelijk mensen de hand in 1 minuut.

Beschrijving van de activiteit

Baloe feliciteert iedereen in de jungle met een knuffel. Bij mensen gaat dat net even anders. Wij geven elkaar een hand om iemand te feliciteren. Bij scouting gaat dat weer net een beetje anders, want wij geven elkaar de linkerhand. Laat een welp zoveel mogelijk felicitaties in ontvangst nemen door zijn/haar hand te schudden, in één minuut, om dit record te zetten.

Maak een filmpje als bewijs. Zorg dat de welp die de handen schudt de gehele tijd in beeld is. Breng ook degenen in beeld die de hand van de welp schudden. Breng daarbij ook een stopwatch in beeld die gaat lopen vanaf het moment dat de welp start met handen schudden. Het filmpje mag niet worden bewerkt en er mag ook geen stopwatch na het filmen in de opnames worden gemonteerd.

Voorwaarden

  • Alleen een welp kan deze recordpoging zetten.
  • De welp schudt de handen met zijn linkerhand.
  • Elke deelnemer mag maar één keer de hand van de welp schudden.
  • Bij het handen schudden moeten de handen zichtbaar minimaal één keer op en neer gaan.
  • Bij een gelijke eindstand, wint de horde die als eerste het record instuurde.

Benodigd materiaal

Camera

Tips

Combineer deze recordpoging met een regio of groepsactiviteit.

Lees 769 keer Laatst aangepast op zondag, 13 juni 2021 11:14
Log in om reacties te plaatsen