donderdag, 21 januari 2021 20:13

Scouting Telspel

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Rennen, vliegen en tellen kan ook in huis. De welpen rennen door het huis om bepaalde voorwerpen zo snel mogelijk te tellen: reken je rijk!

Beschrijving van de activiteit

Dit online spel is ideaal voor de lockdown van 2021: de welpen loggen in op een video conference programma naar keuze horen daar wat ze moeten tellen: hoeveel sokken heb jij in huis? Hoeveel lepels, hoeveel dingen die piepen? Eerst horen de kinderen wat ze moeten tellen en zodra het startsein gegeven is, mogen ze van hun plek om de voorwerpen zo snel mogelijk te tellen. De leiding houdt de score bij in een Excel sheet of een ander programma.

Dit spel kan met een timer gespeeld worden, wat de kinderen aanmoedigt om zo snel mogelijk te tellen. Daarnaast kun je extra uitdagingen toevoegen voor oudere leeftijdsgroepen, laat ze gokken op wie de meeste planten in huis heeft of wie de meest knuffels heeft. Misschien kunnen ze zelfs iets vertellen over een voorwerp als de groep niet al te groot is.

Benodigd materiaal

  • Spelsheet met voorwerpen (bijgesloten)
  • Computer met internetverbinding
  • Webcam
  • Microfoon

Veiligheid

Houd de kat in de gaten voordat je op zijn staat gaat staan!

Tips

Een tijdlimiet per ronde zorgt voor een beetje vaart in het spel.

Lees 765 keer Laatst aangepast op zondag, 24 januari 2021 10:46
Meer in deze categorie: « Halloween Restaurant Wondergroente »
Log in om reacties te plaatsen