vrijdag, 08 november 2019 16:52

Geknoopte kerstboomversiering

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Een kerstornamenten maken met sierknopen

Beschrijving van de activiteit

Kerst ornamenten zijn er werkelijk in alle soorten, maten, kleuren en vormen. Kerstornamenten van glas die zorgen voor een luxe uitstraling, ook door hun bijzondere details. Denk bijvoorbeeld aan harten, sterren en vogels.. Maar tja bij scouting doen we het nog wel eens anders. Je kun verschillende kerstornamenten knopen voor in de kerstboom. Op die manier krijg je een echte scoutingkerstboom.

Bekijk de volgende video van het maken van

Maak deze ornamenten in diverse kleuren na, en versier je kerstboom er mee.

Benodigd materiaal

  • Touw in verschillende kleuren
  • Kralen

Aanvullende informatie

Lees 2544 keer Laatst aangepast op dinsdag, 28 november 2023 15:56
Log in om reacties te plaatsen