maandag, 31 augustus 2015 02:00

Toveren voor je omgeving

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Wat zou je kunnen/willen veranderen in je omgeving als je zou kunnen toveren?

Beschrijving van de activiteit

De scouts krijgen de opdracht om hun omgeving eens goed onder de loep te nemen en te bekijken wat zij zouden willen veranderen voor hunzelf en anderen, zodat het prettiger en plezieriger wordt. Stel dat je zou kunnen toveren, wat zou jij dan willen aanpassen?

Wanneer zij dit bedacht hebben kiezen ze samen een onderwerp uit en laten door middel van een creatieve presentatie (tekening, collage, stripverhaal, etc) zien hoe zij de bestaande situatie zouden willen omtoveren.

Benodigd materiaal

  • Knutselmateriaal.
  • Computer.
  • Tijdschriften.
  • Etc.
Lees 1667 keer Laatst aangepast op maandag, 07 december 2020 19:24
Log in om reacties te plaatsen