zondag, 06 oktober 2019 14:36

De waterreus is op jacht (Waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De reus te verhinderen om een slachtoffer op te tillen.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie:

Jacala, Malchi en Dahinda zijn niet de enige waterdieren in de Waingoenga rivier leven.Vlak bij de De Khaali Jagah-vlakte leeft een waterreus. Ook Marala heeft hem wel eens gezien, en weet een leuk spel met deze waterreus.

Op een signaal moet iedereen naar de overkant van het water lopen, maar halverwege staat de waterreus. De waterreus roept wie hij wil vangen. De anderen spelers moeten proberen om dit de verhinderen. Ze moeten hun handen op de rug of voor de borst houden, zodat ze deze niet gaan gebruiken.

Benodigd materiaal

  • Ondiep water
  • Eventueel fluitje

Veiligheid

  • Wees alert op verschillende dieptes in het water waardoor er gestruikeld kan worden.

Tips

Lees 703 keer Laatst aangepast op donderdag, 21 oktober 2021 16:34
Log in om reacties te plaatsen