zondag, 06 oktober 2019 14:36

De waterreus is op jacht (waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De reus te verhinderen om een slachtoffer op te tillen.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie:

Jacala, Malchi en Dahinda zijn niet de enige waterdieren in de Waingoenga rivier leven.Vlak bij de De Khaali Jagah-vlakte leeft een waterreus. Ook Marala heeft hem wel eens gezien, en weet een leuk spel met deze waterreus.

Op een signaal moet iedereen naar de overkant van het water lopen, maar halverwege staat de waterreus. De waterreus roept wie hij wil vangen. De anderen spelers moeten proberen om dit de verhinderen. Ze moeten hun handen op de rug of voor de borst houden, zodat ze deze niet gaan gebruiken.

Benodigd materiaal

  • Ondiep water
  • Eventueel fluitje

Veiligheid

Wees alert op verschillende dieptes in het water waardoor er gestruikeld kan worden.

Tips

-

Lees 144 keer Laatst aangepast op zondag, 06 oktober 2019 15:23
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteitengebied

Sport & Spel

Duur

15-30 min

Groepsgrootte

1-8 personen8-15 personen15 of meer

Leeftijdsgroep

7-11 welpen

Locatie

Op en om het water

Voorbereidingstijd

Geen