maandag, 31 augustus 2015 02:00

Ik ben een vliegtuig!

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Simpele vorm van toneel met de bevers en Fleur Kleur.

Beschrijving van de activiteit

De bewoners van Hotsjietonia zijn op bezoek bij Fleur Kleur. Ze praten allemaal met elkaar. Daarom kan je iemand die wat verder van je af zit, niet zo goed verstaan. Als Fleur vraagt of Keet nog wat koffie wil drinken, wijst ze naar Keet en doet ze net alsof ze in een kopje roert en drinkt uit het kopje.

De spelers lopen allemaal rond in het speelveld. Zij hebben een denkbeeldig object bij zich. Bijvoorbeeld een tennisbal, waar ze mee tegen de muur stuiteren, een kopje koffie waar ze in roeren en waar ze vervolgens een slok van nemen, of een kam waarmee ze hun haar kammen. Komen ze een andere speler tegen, dan demonstreren beide spelers het voorwerp wat ze bij zich hebben en wisselen daarna van voorwerp. Aan het eind van het spel mag iedere speler vertellen welk voorwerp hij/zij op dat moment denkt te hebben.

Benodigd materiaal

  • Geen materiaal nodig voor dit spel.

Tips

  • Fluister bevers die geen voorwerp kunnen bedenken iets in hun oor.
Lees 2151 keer Laatst aangepast op maandag, 07 december 2020 09:49
Meer in deze categorie: « Jeu de pneu Portemonnees maken »
Log in om reacties te plaatsen