maandag, 31 augustus 2015 02:00

De rattenvanger van Hamelen

Beoordeel dit item
(3 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Wees een goede rattenvanger door goed te kijken en je te concentreren om er achter te komen waar de rat is.

Beschrijving van de activiteit

Alle spelers staan in een kring met hun handen op de rug. Een speler is rattenvanger en staat in het midden van de kring. Het ratje is een kleine bal of een ineen geknoopte das. In de kring gaat de rat / bal achter de ruggen van de spelers langs. De rattenvanger probeert door goed te kijken, te raden bij welke handen de rat op dat moment is. Als het goed is geraden, wordt iemand anders rattenvanger.

Benodigd materiaal

  • Kleine bal of ineen gepropte das.
Lees 4905 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 11:04
Meer in deze categorie: « Woordspelletjes Levend darten »
Log in om reacties te plaatsen