maandag, 31 augustus 2015 02:00

Lopen of stilstaan

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Speel dit spel om de onderlinge aandacht voor elkaar te vergroten.

Beschrijving van de activiteit

Alle spelers gaan ergens in de ruimte staan en letten goed op elkaar. Één speler gaat lopen. Als hij stopt gaan twee andere spelers tegelijkertijd lopen. Zij stoppen ook weer tegelijkertijd, waarna drie andere spelers gaan lopen. Vervolgens lopen er vier, daarna vijf. Nu loopt het aantal weer terug naar één. De groep in z’n geheel bewaakt het aantal lopers. Men mag elkaar geen tekens geven, maar concentreert zich door goed te kijken.

Benodigd materiaal

  • Geen, maar kies voor het uitvoeren van deze activiteit een grote ruimte.

Tips

  • Dit spel vergt erg veel concentratie. Het spel kan op onrustige momenten goed uitwerken of juist averechts.
  • Deze activiteit is geschikt voor fase 2 (Wij) van de Development Award.
Lees 3879 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 10:59
Log in om reacties te plaatsen