maandag, 31 augustus 2015 02:00

Lijnenquiz

Beoordeel dit item
(3 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Kennis testen in spelvorm.

Beschrijving van de activiteit

In het zand worden lijnen getrokken, telkens op 1 meter van elkaar. Als je geen zand hebt, kan je ook de lijnen op de stoep gebruiken of gewoon wat piolijnen neerleggen. Alle spelers staan naast elkaar achter de startlijn. De spelleider stelt vragen. De eerste speler die antwoord op een vraag weet, mag een lijn vooruit springen. Wie bereikt als eerste de laatste lijn? Wanneer een antwoord fout is, moet de speler een lijn achteruit springen. Hoe meer lijnen je trekt, hoe langer je quiz kan duren.

Voorbereidingstijd

Vragen maken en lijnen trekken.

Benodigd materiaal

  • Vragen.
  • Lijnen op de grond.

Tips

Lees 3509 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 10:50
Log in om reacties te plaatsen

Mijn Scouting

Mijn Scouting-login vergeten of aanvragen

Activiteitengebied

IdentiteitSport & Spel

Duur

5-15 min15-30 min

Groepsgrootte

1-8 personen8-15 personen

Leeftijdsgroep

5-7 bevers7-11 welpen11-15 scouts

Locatie

BinnenBuitenGrasveld, speelveldRondom het clubhuis1,5meter