maandag, 31 augustus 2015 02:00

Alle 13 goed!

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Een leuke carnavalsactiviteit voor explorers: neem je eigen carnavalskraker op en zet het op YouTube.

Beschrijving van de activiteit

Maak je eigen carnavalskraker. Het is daarbij leuk om er een grapje in te verwerken en een knipoog naar de lokale politiek of hoe het gaat in jouw Scoutinggroep. Een goede carnavalskraker komt verder dan "Er staat een paard in de gang..."

Voorbereidingstijd

Dat is een beetje afhankelijk van hoe uitgebreid je het wilt doen. Als je kiest voor een bestaande melodie, dan kun je tijdens de opkomst de tekst schrijven en iets aan aankleding verzinnen. 

Benodigd materiaal

  • Camera om filmpje op te nemen.
  • Aankleding (beetje afhankelijk van de tekst, natuurlijk).

Tips

  • Let op de kwaliteit van het geluid, met slecht geluid zijn de kijkers zo vertrokken. 
  • Als je niet zo heel creatief bent kun je ook kiezen voor een lipdub. Lipdub is een fenomeen waarbij een bestaand nummer wordt geplaybackt en in één take met een grote groep mensen wordt opgenomen. Zo ontstaat er een nieuwe clip. In een lipdub is alles te zien: de tricky stunts, overwonnen angsten, bloopers, de reactie van degene voor wie de lipdub gemaakt is en nog veel meer. Voordeel van een lipdub dat je niet hoeft te monteren en dat je op voorhand een nummer kunt uitzoeken en iedereen thuis al over kleding kan nadenken.
Lees 2355 keer Laatst aangepast op maandag, 02 november 2020 16:16
Log in om reacties te plaatsen