maandag, 31 augustus 2015 02:00

Online imagotest

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Explorers gaan op onderzoek uit naar hun zelfbeeld en imago. Deze twee termen worden nog al eens door elkaar gebruikt. Hoe zien de explorers zichzelf (zelfbeeld) en klopt dit met hoe anderen hen zien?

Beschrijving van de activiteit

Elke explorer gaat naar de website van imagotest en vult de zelfbeeld test in. Hierin komen vragen naar voren als Vind je jezelf aardig? Bij elke vraag kan je kiezen tussen nee, neutraal en ja. Via social media kan je vrienden uitnodigen jou in te schalen op karakter. Komt het beeld dat je hebt overeen met wat anderen van jou denken?

Benodigd materiaal

  • Computers met internet.

Tips

  • Let op: doordat het anoniem gebeurt, kan dit een gevaarlijke uitkomst hebben voor sommigen. Je kan nooit op de man afvragen of hij/zij eerlijk is geweest.
  • Naast dat er positieve eigenschappen gelabeld worden, worden er ook negatieve gelabeld. Dit kan soms erg confronterend zijn voor de jongeren. 
Lees 3250 keer Laatst aangepast op woensdag, 30 september 2020 21:33
Log in om reacties te plaatsen