maandag, 31 augustus 2015 02:00

Kookbedankje

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Laten we de rollen eens omdraaien. In heel veel culturen is het normaal dat volwassenen en kinderen lang bij elkaar blijven wonen en dat daarbij de kinderen de zorg voor de ouderen op zich nemen. Jouw ouders of verzorgers hebben jaren voor je gezorgd en het is wel eens leuk om ze daarvoor te bedanken.

Laat je inspireren door andere culturen en zet je familie eens in het zonnetje door een internationale maaltijd te koken en ze deze manier te bedanken voor alles wat ze jou geven.

Beschrijving van de activiteit

Kook een internationale feestmaaltijd. Zoek de lekkerste recepten bij elkaar. Verdeel de taken, nodig je familie uit en kleed de tafel op passende wijze aan (feestelijk of misschien juist heel erg scoutlike).

Voorbereidingstijd

Een opkomst ter voorbereiding van deze maaltijd en een opkomst voor het koken (en opeten uiteraard).

Benodigd materiaal

  • Dat hangt natuurlijk helemaal af van de gekozen maaltijden en de sfeer van het etentje.

Tips

  • Houd rekening met mogelijke diëten.
Lees 1912 keer Laatst aangepast op woensdag, 02 maart 2022 22:51
Log in om reacties te plaatsen