woensdag, 22 juni 2022 16:31

Eet een sprookjesmaal

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Eten en drinken thema.

Beschrijving van de activiteit

De mensen uit Hotsetonia roepen: Wat zullen we eten vandaag?

De dieren uit het jungle verhaal roepen door elkaar: Wat eten we?

scouts: Je wilt soms ook gewoon lekker een uitgebreid diner hebben. Wat een toeval, je bent ook in een betoverde wereld. Je moet daarom een betoverde sprookjesmaaltijd maken! Dit kan je op verschillende manieren doen: Je kan iets koken in thema, bijvoorbeeld Boze Wolf Burgers, Roodkapjes Rode Kool, maar je kan ook iets maken wat er betoverend. Denk hierbij aan mooie cup cakes die er glitteren en roze uitzien, of een magische hoeveelheid eten op tafel (ook leuk als je themafiguren erbij verwerkt) 

Benodigd materiaal

Recepten en voedsel.

Veiligheid

Zoals bij eten klaarmaken.

Tips

  • Neem een bestaand recept en geef onderdelen betoverende namen of verwijzingen naar sprookjes. Zet onderaan het recept een verwijzing naar het echte recept d.m.v. en QR code of link. Niemand wil het idee hebben echt behekst te worden.
  • Geef duidelijke etenswaar een ander etiket of plak het over een deel van het bestaande etiket heen.. b.v gekleurde hagelslag word eenhoornhaar. Frietsaus is trollensnot, hagelslag vleermuizen keutels, rode kool is een roodkapje etc. 

Aanvullende informatie

Lees 826 keer Laatst aangepast op maandag, 04 juli 2022 17:58
Log in om reacties te plaatsen