woensdag, 22 juni 2022 15:59

Sprookjesfiguren zijn uit op wraak

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Spel: Levend stratego met samenwerking twist.

Beschrijving van de activiteit

Levend Stratego, maar dan met een twist. Het spel begint gewoon normaal, dus met 2 teams tegen elkaar en dan i.p.v. de normale rollen, sprookjesfiguren. Halverwege het spel komt er echter de verandering: Al het oorlog dat woedt heeft de slechte sprookjesfiguren (stafleden) wakker gemaakt en die zijn nu uit op wraak. Er lopen dus extra figuren (de grote boze wolf, een draak, een zombie-eenhoorn bijv) rond, en die kunnen ook mensen aftikken. Maar je kan deze niet zomaar aftikken: Je moet bijvoorbeeld een combinatie maken van teams en rollen en dan samen aftikken om te zorgen dat dat sprookjesdier verslagen wordt. Bijvoorbeeld: Je hebt een roodkapje uit team 1 nodig en een jager uit team 2 om de grote boze wolf af te tikken. 

Ondertussen moet je ook nog steeds de vlag van de tegenstander zien te veroveren: Waar hecht je meer waarde aan dus? Het winnen of het samenwerken? 

Benodigd materiaal

  • Rollenkaarten voor de deelnemers 
  • Rollenkaarten voor de sprookjesfiguren 
  • Vlaggen 

Tips

  • Wil je het moeilijker maken? Zorg dan dat de combinaties om de slechte sprookjesfiguren groten en gecompliceerder zijn. 
  • Nog meer sprookjesachtige mythische belevenissen nodig kijk dan in de regiospelenbrochure 2023 Tijd voor avontuur.

Aanvullende informatie

Lees 1039 keer Laatst aangepast op maandag, 04 juli 2022 18:02
Log in om reacties te plaatsen