zondag, 15 mei 2022 10:33

Quiz JOTI style

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Scouting Quiz op IRC.

Beschrijving van de activiteit

Denk jij dat je alles van Scouting weet? Maar dan ook echt àlles? Test dan je Scoutingkennis met onze enige echte quiz!  

De quiz wordt geleid door onze quizmaster Brozius en zijn beeldschone assistente Kes. Brozius stelt een vraag, kun jij binnen 30 seconden het juiste antwoord geven? En kun jij meer juiste antwoorden geven dan de assistente? Zij dagen je uit!

Je punten worden automatisch bijgehouden door Brozius. Brozius stelt een meerkeuzevraag. Denk jij het antwoord te weten? Typ dan het nummer van het antwoord in. Maar, de klok tikt door! Je hebt 30 seconden om de vraag te beantwoorden. Brozius geeft aan wanneer de tijd voorbij is. Voor het tellen van de punten heeft Brozius 30 seconden nodig waarin jij even op adem kunt komen en je kunt voorbereiden op de volgende vraag.  

Benodigd materiaal

Computer,

Jotiirc of algemene irc client

Tips

  • Spelletjes 
  • Om de JOTA-JOTI nóg leuker te maken, bieden wij ook een aantal spelletjes aan op IRC. Wanneer deze spelletjes online zijn verschilt, maar voel je vrij om de operators te vragen! (de mensen met een @) Als er genoeg ruimte is binnen het operator team kunnen de spelletjes ook op aanvraag gestart worden.  
Lees 986 keer Laatst aangepast op zondag, 15 mei 2022 10:57
Log in om reacties te plaatsen