zondag, 07 november 2021 16:21

Hugo de Groot en boekselen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Je eigen creativiteit gebruiken om te ontdekken wie Hugo De Groot is en waar we zijn werk nog steeds tegen komen.

Beschrijving van de activiteit

Hugo de Groot zou er niet aan kunnen denken wat we nu met een boek gaan doen.

We beginnen met een ontsnapping verhaal van 400 jaar geleden. 5 jaar lang heeft Hugo, gevangen in slot Loevestein, een kist boeken ontvangen en weer teruggezonden. Alleen de laatste keer bleven de boeken achter en zat er iets anders in de uitgaande kist.

400 jaar geleden waren boeken een heel kostbaar bezit. Nu hebben we kostbare boeken maar ook veel uitgelezen/ oud papier boeken. En met die laatste gaan we mee werken. We werken rond het thema Hugo de Groot. Door deze creatieve activiteit kom je tot de ontdekking wat Hugo de Groot voor onze huidige samenleving betekent. 

Benodigd materiaal

  • Oude afgeschreven boeken. 
  • Potloden, stiften, pennen, stempels, schaar etc. 
  • Informatie of opzoek mogelijkheden over Hugo de Groot.

Tips

Lees 733 keer Laatst aangepast op zondag, 12 december 2021 12:42
Log in om reacties te plaatsen