zondag, 19 september 2021 11:55

Een communicatie misverstand

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Iets tekenen wat omschreven word.

Beschrijving van de activiteit

Bij dit spel moeten twee personen rug aan rug tegen elkaar gaan zitten. De eerste persoon heeft een object gekregen en moet dit beschrijven (uiteraard zonder expliciet te zeggen wat het object is) aan persoon B. Persoon B moet op basis van deze beschrijving het voorwerp vervolgens proberen te gaan tekenen.

‘Het communicatie misverstand’ spoort aan tot creatieve communicatie. Door te zoeken naar creatieve manieren om iets te beschrijven leer je om problemen op een vindingrijke manier te lossen. Communicatie is nooit hetzelfde. Creativiteit is een vereiste om keer op keer op een effectieve manier in te spelen op de ontstane situatie.

Dit spel kan gespeeld worden met meerdere tweetallen. De winnaar kan bepaald worden aan de hand van welk tweetal uiteindelijk de meest accurate tekening heeft.

Benodigd materiaal

  • Een voorwerp die omschreven moet worden
  • Papier en potlood
Lees 2496 keer Laatst aangepast op maandag, 20 september 2021 13:02
Log in om reacties te plaatsen