maandag, 12 oktober 2020 16:25

Balineese spiegel tempel spel

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Elkaar spiegelen.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie welpen

Mowgli, Shanti en Marala zitten bij de ruïne Emaraate. Mowgli en Shanti vragen zich af wat voor gebouw de ruïne vroeger geweest is. Marala vertelt dat het van alles geweest kan zijn: van een kasteel tot oud huis, maar ook een tempel. Marala is wel eens bij een tempel op Bali geweest die er heel bijzonder uit zag. Het is de Pura Lempuyang Tempel. Deze tempel heeft een mooi spiegelbeeld maar ook een mooie symmetrie in bouwstijl. Marala vertelt dat dat zij zichzelf ook regelmatig ziet in het water en weet daar wel een leuk spel mee

Het spel

De groep wordt in tweeën verdeeld. Elke groep gaat op een rij staan met de ruggen naar het midden. De spelleider neemt van elke groep 2 mensen en zet ze met de ruggen tegen elkaar.

Bij het fluitsignaal mogen de anderen zich terug omdraaien. Zij mogen enkel aan de hand van gebaren uitbeelden wie er achter hun teamlid staat. De persoon in het midden moet raden.

Benodigd materiaal

Fluitsignaal of iets dergelijks

Lees 2316 keer Laatst aangepast op dinsdag, 10 november 2020 15:09
Log in om reacties te plaatsen